.

.

New
Замена на батеријата NP-W126S Dummy NP-W126S со кабел за адаптер за напојување Type-C за Fujifilm X100F X-A2 X-A3 X-A5 X-A7 X-H1 X-PRO2 X-T2 X-T3 X-T10 X-T20 X-T30 X-T100 камера

Замена на батеријата NP-W126S Dummy NP-W126S со кабел за адаптер за напојување Type-C за Fujifilm X100F X-A2 X-A3 X-A5 X-A7

DEN 1.00

Износот
Залиха

Не користете го USB снабдувањето со компјутер за камерата, затоа што повеќето компјутерски напонски напон на компјутерски USB 2. 【Побезбедна заштита】 Со прекумерна заштита на напон, над заштита на топлина, заштита од преоптоварување и краток спој, со цел да ја направите вашата камера да работи подобро, ве молиме користете висококвалитетна мобилна моќност, таа е посоодветна за моменталната побарувачка на енергија на блендата на фотоапаратот . Ако имате какви било проблеми со нашиот производ, детално прочитајте ги упатствата или оставете ни порака, ние ќе ви го обезбедиме најдоброто решение. 【24 часа Пријателска услуга за клиенти】 Ве молиме, не заборавајте да ја затворите вратата на батеријата, во спротивно можеби нема да може да ја започне камерата. 【NP-W126 S Dummy Battery】 Практична замена на батеријата за напојување за фотоапаратите Fujifilm, со оваа батерија од типот-C, вашата камера може лесно да добие непрекинато напојување, идеално за долго време видео снимање или стриминг во живо, итн. Некои USB полнач за мобилен телефон/ таблет со отпорност на идентификација, не можат да ја идентификуваат камерата, струјата не може да ги исполни барањата, не се препорачува. (Ако напојувањето не може да се користи по неколку минути употреба, проверете дали камерата е поставена на режимот за заштеда на напојување). 【Едноставно и погодно за употреба】 Kingma NP-W126 S Dummy Battery ја заменува батеријата Fujifilm NP-W126 S, неговиот приклучок Type-C може да се поврзе со електрична енергија, адаптер за напојување со автомобили, излез на работната површина : 8.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи