.

.

New
UPKOCH 3 парчиња - Проширување Над Виси Штедач За Течни Практични Сиви Практични Одвод Мијалник Полица Сушење Штанд Кујна Countertop Сапун Дома Послужавник Четки Сад Прила?

UPKOCH 3 парчиња - Проширување Над Виси Штедач За Течни Практични Сиви Практични Одвод Мијалник Полица Сушење Штанд Кујна Countertop

DEN 1.67

Износот
Залиха

КУЈНСКИ МИЈАЛНИК ОРГАНИЗАТОР дизајн што Се Повлекува за удобна употреба и заштедува повеќе простор, изгледа модерно и елегантно. - Дизајн што може да се повлече за удобна употреба и заштедува повеќе простор, изгледа модерно И елегантно Практична Решетка за Мијалник за Одводнување.Опис На стокителескопскиот дизајн за Одвод на решетката за складирање на мијалник работи доста добро во секојдневна употреба и може да складира течност за миење садови, сферична четка. ДРЖАЧ ЗА ТЕЛЕСКОПСКИ МИЈАЛНИК Лесна инсталација : хуманизиран дизајн, лесен за расклопување и чистење. - Материјал : Пластичен Држач за кујнски Четки. Изработен од пп материјал, тој е стабилен и не се тресе. - Премиум пластиката ја прави поцврста и, сепак лесна славина виси кади. ДРЖАЧ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЗА КУЈНА Премиум пластиката ја прави поцврста и, сепак лесна.ТЕЛЕСКОПСКА РЕШЕТКА за СУШЕЊЕ кади За миење садови Изработен од врвен материјал, за долгорочна употреба.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи