.

.

New
Неограничен Мемфис - Мемфис - Спортен државен градско дете дете/младинско руно худи

Неограничен Мемфис - Мемфис - Спортен државен градско дете дете/младинско руно худи

DEN 367.20

Износот
Залиха

Нашите дизајни се отпечатени на мека, удобна, 60% памук, 40% полиестер унисекс деца со качулка.60% памук, 40% полиестер. * Грижа за облека* : Целосно миење машина - измијте внатре во ладна вода, сушете суво на тивок оган. Достапно во големини 2 T-XL. *Големина и боја* : Ве молиме, повикајте се на табелата со големина (*Последна слика*) пред да купите правилни спецификации за големина. Повлечете го затворањето. Препорачуваме да висат сушење на облеката. Барате други графички кошули или друга облека? Ние носиме облека за целото семејство! Кликнете на нашето име на брендот погоре или пребарувајте „Haase Unlimited“ за да ја пронајдете нашата целосна линија на производи, вклучувајќи ги и нашите најпродавани предмети! Оваа ставка не е поврзана со постојна интелектуална сопственост или трговска марка, освен ако е наведено во описот на производот. Ако сте помеѓу големини, или ако барате полабаво вклопување, ве молиме нарачајте ја следната големина. Оваа неверојатна худи дефинитивно ќе стане главен во гардеробата на вашето дете. Исто така, имајте во предвид дека врз основа на различни компјутерски дисплеи, боите на облека може да варираат малку од сликата.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи