.

.

New
Надворешни банки Ugtqeyd Pogue Life Sweatshirt за жени со долги ракави пулвер врвови смешно писмо печатено екипаж на екипажот врвен маица

Надворешни банки Ugtqeyd Pogue Life Sweatshirt за жени со долги ракави пулвер врвови смешно писмо печатено екипаж на екипажот

DEN 2.33

Износот
Залиха

100% полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : 100% полиестер, мек и дише, ве одржува топло во есен и зима. Миење : Машинско миење или миење на рацете, а не белило, сувото чистење е исто така добар метод. Маичка за женски големини : s/m/l/xl/xxl/. Ве молиме, проверете ги информациите за вистинската големина во описот на сликата и разгледајте ја вашата големина пред да нарачате. Карактеристики : Надворешните банки погли за џемпери за животни за жени пуловер, долг ракав, тркалезен врат, мрзлива кошула. Направете повеќе зачудувачки оваа есен и зима. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Јас ќе одговорам на вашата порака во рок од 24 часа за да ги решите овие проблеми за вас. Џемпери за жени со долги ракави пулвер врвови смешни букви печати екипаж на екипажот на маицата со големина на маицата : S 、 M 、 l 、 xl 、 xxl 、 миење : миење на рацете, миење на машината, не е белило материјал : 100% полиестер, nbsp; Мека и дише, ве одржуваме топло во есен и зима. Карактеристики : Надворешни банки Pogue Life Sweatshirt Pullover, долг ракав, тркалезен врат, мрзлива кошула. Ве молиме повеќе заслепувајте оваа есен и зима. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Јас ќе одговорам на вашата порака за 24 часа за да ги решите овие проблеми за вас.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи