.

.

New
Чорапови за компресија на Laite Hebe за циркулација на жени и мажи, чорапи-најдобри за трчање, спорт, пешачење, патување со летање, бременост

Чорапови за компресија на Laite Hebe за циркулација на жени и мажи, чорапи-најдобри за трчање, спорт, пешачење, патување со

DEN 0.33

Износот
Залиха

- Подобрување на циркулацијата на крвта во нозете, спречете ги варикозните вени. - Наставници, магацин, пакување или занимања за испорака. -Спорт, трчање, пешачење, фитнес, велосипедизам. Лаит Хебе дипломирал чорапи за компресија - придобивките се јасни дипломирани терапии за компресија е најефикасната форма на компресија и работат различно од редовните чорапи за компресија. Оваа подобрена циркулација им овозможува на свеж кислород да патува низ нозете, глуждовите, стапалата и прстите . Најдобриот продавач за чорапи за компресија со над 19,000 рејвски прегледи! Рецензентите дури и тврдат дека се исто толку ефикасни како и чорапите за компресија на медицински одделенија. Услугата и искуството на клиентите се во центарот на она што го правиме секојдневно.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи