.

.

New
Модели на авиони 1:87 Скала модел со легура на легура на легура погоден за полициски полициски хеликоптер TY H145 серија подарок за возрасни графички приказ

Модели на авиони 1:87 Скала модел со легура на легура на легура погоден за полициски полициски хеликоптер TY H145 серија подарок

DEN 2.33

Износот
Залиха

Карактеристики на спецификациите : точна матрица, детално боење, јасни линии, униформни пропорции, висок степен на реставрација на вистинското лице на моделот на авиони, исклучителниот модел на авиони во најисклучителни подароци, како и вреди да се соберат еден од украсите за подароци, повеќе Исто така, сонот да лета во главите на децата. Практично, може да се користи како домашна декорација, да ја стави на маса, да додаде забава во вашиот секојдневен живот, намален според вистинскиот авион, со реални детали, достојни за собирање и комеморација оживуваат со вистински детали, како А. Сувенир или подарок за некој посебен. Став за услугата : Ние сме збирка продавачи со најразлични модели, различни спецификации на модели, можат да ви овозможат да влезете во друг модел прекрасен свет, ако сте iousубопитни за нашите производи или имате прашања, ве молиме контактирајте со нас навремено, Имаме 24-часовна ексклузивна услуга, за да ви донесеме различно искуство за купување. Подароците се нешто што секој не може да го одбие, така што овој модел на авиони обезбедува подобар преглед во однос на конотација, ширина и длабочина и обезбедува подобри резултати додека добивате подароци среќно. Практично, може да се користи како домашна декорација, да ја стави на маса, да додаде забава во вашиот секојдневен живот, намален според вистинскиот авион, со реални детали, достојни за собирање и комеморација оживуваат со вистински детали, како А. Подароците се нешто што секој не може да го одбие, така што овој модел на авиони обезбедува подобар преглед во однос на конотација, ширина и длабочина и обезбедува подобри резултати додека добивате подароци среќно.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи