.

.

New
Новости светла LED LED јаже светлосен комплет за јаже за светло за јаже - кабел за проширување на Божиќни светла за 2 жица 1/2 јажиња со дијаметар - монтирање, прозорци, ши

Новости светла LED LED јаже светлосен комплет за јаже за светло за јаже - кабел за проширување на Божиќни светла за 2 жица 1/2

DEN 1.67

Износот
Залиха

Нашата мисија : На нови светла, ние се гордееме со тоа што сме експерти за светлина, ви носиме високо квалитетни LED Божиќни светла, самовила, светла на отворено, светла за треперење, светилки за замена и повеќе по цени за буџетот. до вашите простории за живеење, покривот, празничните празници, свадбените декор, патиштата, перголите, бистрос и која било друга затворена/надворешна област со нашите разноврсни светла. Димензии и детали : Нашиот комплет за лесни конектори е погоден само за LED 120 волти 1/2 "Дијаметар 2 жичани јажиња. Напојувајте го вашиот двор, внатрешен двор или палуба со овој комплет за конектор што ќе биде сигурно да го осветли вашиот простор!. Трајни и сигурни : Направено за внатрешна и надворешна употреба, нашиот комплет за конектор 6 'ќе биде сигурен дека ќе ги поврзете вашите светла за јаже со максимална моќност. Одлично за монтирање, прозорци со продавници, и под кабинетот Осветлување. Нашиот комплет за продолжување на 6 'помага да ги достигнете оние места за кои никогаш не сте помислиле дека можете. Ние ви носиме високо квалитетни LED Божиќни светла, самовила, светла на отворено жица светла , трепкачки светла, светилки за замена и повеќе по конкурентни цени што ќе ве натераат да се вратите за повеќе. Клучни карактеристики : -ИВЕДНИ Квалитетни материјали -Ул квалификувани -разновидност на осветлување -гаранција за разновидност -гаранција за задоволување За нас : На нови светла, ние се гордееме што сме експерти за светло светло, со продажен персонал кој има долгогодишно искуство со сите видови на Божиќни и надворешни проекти за осветлување.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи