.

.

New
Сојузнички Месинг Мт-1-22 Монтеро Колекција 22 Инчен Суета Закосени Рабови Стаклена Полица, Полиран Хром

Сојузнички Месинг Мт-1-22 Монтеро Колекција 22 Инчен Суета Закосени Рабови Стаклена Полица, Полиран Хром

DEN 1306.24

Износот
Залиха

Одликувајќи се со калено стакло со закосени рабови и цврст месинг хардвер оваа полица е изработена за издржливост сила и стил. Блокираните квадрати и правоаголните карактеристики во оваа колекција нагласуваат прави линии и буци детали како цилиндар што служи како кука за наметка. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Производите се обезбедени со ограничен животен век. Има и убав, вдлабнат држач за тоалетна хартија со два столба и сличен дизајн за монтирање на ѕид. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Кутија, правоаголни краци сидро тоалетна хартија мислења, пешкир барови, и полица хардвер. Дизајнот монтиран на ѕид е идеална употреба на просторот. Направено со 3/8-во дебело калено стакло за безбедност и цврстина. Колекцијата Монтеро е една од нашите најразлични линии.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи