.

.

New
ТЕНИЧАР Матурска Ноќ Банер, Матурска Партија Дипломирање Бантинг Банер, Честитки Град Партија Украси Златен Сјај.

ТЕНИЧАР Матурска Ноќ Банер, Матурска Партија Дипломирање Бантинг Банер, Честитки Град Партија Украси Златен Сјај.

DEN 3.00

Износот
Залиха

Уникатен Дизајн : Банерот Изработен од Блескава Хартија,Совршен за Украси За Забави за Дипломирање. Врвен Квалитет : Банерот има квалитетен банер, исто така поголема издржливост, може да се рециклира. Лесна Употреба : само поминете го јажето низ дупките во секоја буква за да завршите долги транспаренти. По Продажбата На Услуги : Купи ја!Уживајте во вашата забава со овој прекрасен банер, Ако не сте задоволни со примениот пакет, ве молиме контактирајте не преку ,ние ќе го замениме за вас што е можно поскоро. ТЕНИЧАР Матурска Ноќ Банер, Матурска Партија Дипломирање Бантинг Банер, Честитки Град Партија Украси Златен Сјај.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи