.

.

New
Симпатична црвена боја црвена панда остава шема свинче банкарска форма на облик на пари пари пари за девојчиња за девојчиња подароци

Симпатична црвена боја црвена панда остава шема свинче банкарска форма на облик на пари пари пари за девојчиња за девојчиња

DEN 3.33

Износот
Залиха

Оваа свинче банка испушта монети одозгора и паѓа вертикално на дното за складирање., На родендени, Денот на благодарноста, Божиќ, празници, секој празник како подарок за момчиња , Девојки, одличен подарок за пријателите и семејството. Кога ќе го извадите, треба само да ги одвртите завртките на задниот дел за да ги извадите. Оваа свинче банка е изработена од ПВЦ материјал, кој е модерен и практичен, не е лесен за носење, силна и издржлива. Ако сте го купиле нашиот производ Piggy Bank, ако имате какви било прашања во текот на процесот, ве молиме слободно испратете ни е -пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни дека ќе ги купите. Уникатната банка за свинче е многу погодна за дневни соби, простории, канцеларии, продавници, земјоделски куќи, празнични куќи, хотели, итн. Симпатичната банка за свинче може да се користи и како обични украси, многу погодни за дневни соби, простории, канцеларии, продавници, земјоделски куќи, куќи за одмор, хотели, итн. Податоците за големината се мерат рачно под плочката, а грешката во рамките на 1-2 см е нормален феномен. Уникатната форма и форма на облак додаваат здив на природен воздух во вашиот дом. Многу е погодно за употреба. Препорачајте : редовно бришете., На родендени, Денот на благодарноста, Божиќ, празници, секој празник како подарок за момчиња , Девојки, одличен подарок за пријателите и семејството. Тоа е изненадувачки подарок за момчиња, девојчиња, пријатели и култивира добра навика за заштеда на пари.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи