.

.

New
Piggy Box Shadow Box Piggy Bank | Заштедете потрошена дај банка | Одлично за роденден/празник/подароци за туширање за бебиња и декор на соба | Дрво и плексиглас

Piggy Box Shadow Box Piggy Bank | Заштедете потрошена дај банка | Одлично за роденден/празник/подароци за туширање за бебиња

DEN 1.33

Износот
Залиха

Научува заштеда на пари : Заштедете, трошете и дајте им на Делот Помогнете им на децата да бидат намерни за тоа како заштедуваат. Охрабрува добротворна организација : Делот за давање ги охрабрува децата да им даваат (да им помогнат на другите) уште од млада возраст. Развијте вештини за паметни пари : Различни делови им помагаат на децата со вештини за буџетирање и поставување на целите. Забавен дизајн : Јасна плексиглас им дозволува на децата да ги видат своите пари растат со времето. Слотите се доволно големи и за монети и за сметки и повлекување пари е лесно со влечење на задниот wallид. Лесно за употреба : За разлика од традиционалните свињи банки со мали отвори на дното, подигнете го задниот wallиден панел за да добиете пари лесно. Уникатен подарок : Совршено како бебешки туш, роденден или подарок за одмор и како стилски декор на простории. Научува заштеда на пари : Заштедете, трошете и дајте им на Делот Помогнете им на децата да бидат намерни за тоа како заштедуваат. Оваа банка воведува важни принципи на пари, како што се буџетирање, добротворно давање и поставување на целите со три секции обележани трошење, заштеда и давање. Лесно за употреба : За разлика од традиционалните свињи банки со мали отвори на дното, подигнете го задниот wallиден панел за да добиете пари лесно. Охрабрува добротворна организација : Делот за давање ги охрабрува децата да им даваат (да им помогнат на другите) уште од млада возраст. Забавен дизајн : Јасна плексиглас им дозволува на децата да ги видат своите пари растат со времето.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи