.

.

New
СУАБО Диско Лама Бенто Кутии За Возрасни/Деца Отпорни На Истекување Кутија За Ручек Розови Контејнери За Ручек За Работа/Училиште/Пикник

СУАБО Диско Лама Бенто Кутии За Возрасни/Деца Отпорни На Истекување Кутија За Ручек Розови Контејнери За Ручек За Работа/Училиште/Пикник

DEN 1.33

Износот
Залиха

Погоден за носење секаков вид храна.Бпа-Бесплатно : нашата кутија за ручек е изработена од висококвалитетен пп материјал за храна, бпа бесплатен, еднократно и лесен за чистење. Миењето раце се препорачува за надворешната кутија и вилушката за да се избегне каква било деформација предизвикана од перење со висока температура и притисок. Материјал : пп материјал, бпа бесплатен, Лесен За чистење Отпорен На Истекување : силиконски запечатувачки прстен, супата не е лесна За истекување Применливост : 3 практични прегради порции за вашиот апетит, лесно се додава различна храна Во различни оддели Микробранова Печка Безбедно : при загревање, извадете ги капаците и надворешната кутија, вилушка, само внатрешната кутија може да се загрее, температурата не треба да надминува 120°C и времето на греење Се контролира Во рок од 4 минути Безбедно За Замрзнување : Може да Се стави Во фрижидер КОЈ Е НАД 0-4°c Долго Време Безбедна Машина за Миење Садови : при перење, само внатрешната кутија може да се измие, надворешната кутија не може да се измие.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи