.

.

New
Кужи Мулти - Боја Пропелер Шапка-Бејзбол Стил

Кужи Мулти - Боја Пропелер Шапка-Бејзбол Стил

DEN 239.84

Износот
Залиха

Увезени. Висококвалитетна Капа Од Памучна/Поли Мешавина со Повеќебојни Панели. Празничен Подарок за облека родител-дете. Шапка Во Бејзбол Стил Со Зелен, Црвен, Портокалов Раб. Дете и Возрасни две големини, погодни за повеќето луѓе со прилагодлив појас. Забава за ноќта на вештерките,божиќ,паради,играње улоги,настани за костими и многу повеќе.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи