.

.

New
Чами Новороденче Симпатична Дизајн Боди Краток Ракав Едноделна Бебешка Облека За Момчиња

Чами Новороденче Симпатична Дизајн Боди Краток Ракав Едноделна Бебешка Облека За Момчиња

DEN 3.33

Износот
Залиха

Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебињата. 100% памук. Увезени. Предвремено затворање. Машинско Перење. Бебе Едноделно, Големината Од Новороденче до 12 месеци ви овозможува да ја изберете најдобрата големина врз основа на висината и тежината на вашите бебиња. Отпорна на избледување и издржлива Облека За Новороденчиња. Памук краток ракав скут рамо Новороденче едно парче боди. Проширување на деколтето на рамото на скутот за да помогне лесно да се повлече облеката преку главата на бебето. ВЕТУВАЊЕ : Испорака во рок од 3-7 дена по поставувањето на нарачката, ние ја почитуваме Политиката За Враќање/Враќање Без Прашања, бидејќи се грижиме за нашите клиенти. Така можете да додадете во кошничка со доверба. 5 пакет. Боди Со Кратки Ракави. Машинско Перење. 100% памук. Новороденче Мека Памучна Органска Капа и Комплет За Ракавици. Унисекс Бебе Памук Нула Белезници. Бебе Памук 3-Пакет Панталони Везење Везење Обични Хеланки. Бебе Момче Девојка Органско Памучно Боди Комбинезон Со Долги Ракави 3-Спакувајте Облека Облека.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи