.

.

New
Нетани 50 Мл Водена Карафа Со Капак Со Превртување, Комплет Од 2 Квадратни Контејнери За Сок Од База, Проѕирен Пластичен Стомна - ЗА Вода, Ладен Чај, Сок, Пијалок, Млеко

Нетани 50 Мл Водена Карафа Со Капак Со Превртување, Комплет Од 2 Квадратни Контејнери За Сок Од База, Проѕирен Пластичен Стомна

DEN 0.33

Износот
Залиха

Премиум пластичниот и компактен изглед го олеснуваат носењето и користењето, но и многу силен и ја одржуваат долготрајната употреба. овие лесни, но отпорни на кршење големи гарафи се изработени од висококвалитетна пластика за храна, која со поистакнати предности од обичните стаклени гарафи во некои аспекти, но истата функционалност. ВИСТИНСКА ГОЛЕМИНА И УБАВА КОНСТРУКЦИЈА : Доаѓа со 2 парчиња во комплетот и секоја карафа има убава големина од 11,5" во висина за да се вклопи во вашиот фрижидер или под вашите ормари. Квадратно тело и тесен врат за лесно држење, избалансираната конструкција лесно останува исправена на масите и широката уста за додавање коцки мраз, овошје и кесички чај. ГОЛЕМ СЕТ ЗА ВОДЕНА КАРАФА. Оваа гарафа е изработена од пластика за миленичиња што може да се рециклира за храна, која е поздрава од обичната пластика. Пренослив, компактен, издржлив и цврст. Но, исто така, нема потреба да се најде покритие за спречување на истурени пијалоци. 50 мл во капацитет е оптимална карактеристика за дневни најважни работи, носење пикник и употреба на забави. Покрај тоа, може да се користи за издавање детергент и омекнувач за лесно истурање во просторијата за перење. РАЗНОВРСНА ВО УПОТРЕБА : Користење како карафа покрај креветот, дневен сад за млеко, чување или правење ладно варење во фрижидер и одржување на свежо подолго време, исто така како стомни за пијалоци за бранч, забави, бар за мимози, невестински туш, туш за бебиња, украси и најважни работи за хостирање.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи