.

.

New
ТУБУЛАРНА БРАВА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВРАТАТА ФАТИ 63ММ ЦП СО ЗАВРТКИ

ТУБУЛАРНА БРАВА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА ВРАТАТА ФАТИ 63ММ ЦП СО ЗАВРТКИ

DEN 3.00

Износот
Залиха

тубуларна брава на вратата. прилагодлив фати топката. вратата барел бравата. Ние акции голем број на врата, случај, кутија, барака и прозорец брави. фаќа и брави за високи и ниски безбедносни употреби. Бравите за бања може да се најдат во нашиот дел За Завртки.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи