.

.

New
Аексит Случај Кутии Врата Хардвер &засилувач; Брави Компресија Пролет Натоварени Вклучите Бравата Фаќа брави &засилувач; Завртки 2.2 Долго

Аексит Случај Кутии Врата Хардвер &засилувач; Брави Компресија Пролет Натоварени Вклучите Бравата Фаќа брави &засилувач; Завртки

DEN 113.44

Износот
Залиха

Име На Производот : Вклучете Ја Бравата Фаќа; Материјал : Метал. Боја : Сребрен Тон; Вкупна Големина : 5,5 x 3,5 x 1,1 см / 2,2 "x 1,4" x 0,43 " (L*W*T). Дијаметар На Дупката за монтирање : 3мм / 0,12"; Растојание На Дупката (Центар До Центар) : 18мм / 0,7". Тежина : 34гр. Содржина На Пакетот : 1 х Вклучи Бравата Фаќа. Директно Јамка Фаќа Вклучите Брави, со монтажа дупки.Висока јачина фати и штрајк. Економична и компактна големина.Повлечете ја способноста, без секундарна брава.Пролет натоварена со одлична, лесна за инсталирање.00.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи