.

.

New
Кафеав Шеќер Црно Чоколадо Сјај Напредно 200x Бронзирање Глотион 13.5 мл

Кафеав Шеќер Црно Чоколадо Сјај Напредно 200x Бронзирање Глотион 13.5 мл

DEN 392.00

Износот
Залиха

200x Црни Бронзери занаетчиски изработени за вашиот најмрачен тен досега. ​ Двојно Темно Чоколадо И Шампањско Нано-Треперење и даваат на кожата опојно темен сјај и суптилен сјај. Бујната силиконска емулзија се топи во кожата за примамливо мека кожа. Мирис : Рај Ананас Пијалак. ЦРНО ЧОКОЛАДО БЛЕСКАВО Чоколадо ① Шампањско ● Ултра темно тен со суптилен, супер-секси сјај на сјај на ниво на "црвен тепих" со примамлив, но недооценен сјај за совршено волшебен изглед. Овој Бронзер ОД 200 ПАТИ ја истакнува бојата на карибите со нашите ексклузивни Бронзери Од Црно Чоколадо, иако отпорот на парчиња е уникатниот сјај и сјај што гарантира дека се издвојувате од толпата. 200x Црни Бронзери занаетчиски изработени за вашиот најмрачен тен досега. ​ Двојно Темно Чоколадо И Шампањско Нано-Треперење и даваат на кожата опојно темен сјај и суптилен сјај. Бујната силиконска емулзија се топи во кожата за примамливо мека кожа. Мирис : Рај Ананас Пијалак.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи