.

.

New
HIGHЕН СО ГОЛЕМА Брзина Челик Морс Конус #4 Струг Во Живо Центар Вретено HSS MT#4 C4794-MB2411LVR

HIGHЕН СО ГОЛЕМА Брзина Челик Морс Конус 4 Струг Во Живо Центар Вретено HSS MT4 C4794-MB2411LVR

DEN 1574.40

Износот
Залиха

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : СЕ КОРИСТИ ГОЛЕМИНА / ЕТИКЕТИРАЊЕ : MT#4 / C4794 MANUFACTURER / БРЕНД : RITENTHANK ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-4-2-Ј-10.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи