.

.

New
ZLXDP Hi-Speed Hub Адаптер USB Центар МИНИ USB 2.0 4-Порт Сплитер ЗА Компјутер Лаптоп Приемник Компјутер Периферни Уреди Додатоци

ZLXDP Hi-Speed Hub Адаптер USB Центар МИНИ USB 2.0 4-Порт Сплитер ЗА Компјутер Лаптоп Приемник Компјутер Периферни Уреди Додатоци

DEN 1.33

Износот
Залиха

1. Точка : USB Центар. 2. УСБ Верзија : 2.0. 3.Должина на кабелот : 55см. 4.Систем за поддршка : Виста/Виндоус. 5.Уреди за поддршка : Мобилен Телефон/Таблет/USB Драјвер/OTG/КОМПЈУТЕР/Лаптоп. 1.Точка : USB Hub2. УСБ Верзија : 2.03.Должина на кабелот : 55см4.Систем за поддршка : Виста/Виндоус5.Уреди за поддршка : Мобилен Телефон/Таблет/USB Драјвер/OTG/КОМПЈУТЕР/Лаптоп6.Големина : 76*24*24мм7.Материјал : ABS8.Техника на производство на школка : Полирана Легура, анти-прескокнете,анти-отпечатокпараметар : 1. УСБ обврзувачки 2.0 чип, чип со голема брзина.2. (Hi-speed) USB2. 0 интерфејс, теоретска максимална брзина до 480 Mbps, и наназад компатибилен СО USB 1.1/1.0 стандардни спецификации3. Опремен со четири комплети USB приклучоци со топла функција4. Функција за заштита на струја, поддршка на напон на преоптоварување и функција за заштита од моментална струја, безбедна и удобна за користење5. Работното производство е стабилно6. Работна влажност : 10% - 90% 7. Работен напон : 5 V8. Работна струја : 500ма7. Работна температура : - 20С-75С8. Температура на складирање : - 40С-85забележете : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.Вклучен пакет : 1 x USB Центар.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи