.

.

New
4-ПОРТ USB 3.0 Центар Со Индивидуални LED Прекинувачи За Напојување Со МУЛТИ-Порт USB Тип-C Центар со 4k HDMI | Испорака На Енергија

4-ПОРТ USB 3.0 Центар Со Индивидуални LED Прекинувачи За Напојување Со МУЛТИ-Порт USB Тип-C Центар со 4k HDMI | Испорака На

DEN 504.00

Износот
Залиха

Компактен МУЛТИ-порт USB тип-Ц центар.1-ДО 4 K @30hz.0 порти за проширување Тип-а со брзина до 480mbps пренос совршен за поврзување на тастатури, глувци, флеш дискови, Печатачи или ДРУГИ USB поврзани периферни уреди. Повеќе уреди преку една USB врска Тип-Ц. Гром 3 компатибилен. Го проширува вашиот екран преку HDMI портата. ПРОШИРУВАЊЕ НА ПОРТАТА : Надградете го работниот простор со 1 дополнителен USB 3. Индивидуалните прекинувачи за вклучување/исклучување ви овозможуваат лесно поврзување и исклучување на уредите со притискање на копче. Виндоус 10. Виндоус Виста. 4К HDMI ВИДЕО ИЗЛЕЗ : HDMI 2. 2 дополнителни USB 2. Видео излез : HDMI 2. Совршено решение за проширување. Не поддржува полнење. Не е потребен дополнителен извор на енергија. Виндоус 7. Погодност : ИНДИКАТОРИТЕ ЗА ЛЕР прикажуваат статус на моќност за секоја порта. Виндоус 11. Поток 4 K UHD Или Целосна HD 1080p видео НА HDTV, монитори, или проектори. Упатство за употреба.Лесен и пријателски за патување дизајн. Виндоус 8. Лесно Поставување : не е потребна инсталација на возачот; Приклучок И Игра И Топла Заменлива.0 Тип-порта со брзина на пренос до 5 Gbps што обезбедува брзо синхронизирање и споделување датотеки. (Потребен Е СИСТЕМ ЗА АЛТЕРНАТИВЕН РЕЖИМ USB Тип-Ц).0 Тип-порта со брзина до 5gbps пренос што обезбедува брзо синхронизирање и споделување датотеки. Мек ОС 10 Или Погоре. ИСПОРАКА на ЕНЕРГИЈА од 60 ВАТИ : уреди За Полнење со излезна порта За Испорака на Енергија што може да издржи до 60 вати!.4 Или Погоре.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи