.

.

New
GAMEDAY ЧИЗМИ Женски Gameday U Од Каролина Wristlet

GAMEDAY ЧИЗМИ Женски Gameday U Од Каролина Wristlet

DEN 2.67

Износот
Залиха

100% Кожа. Увезени. Сите кожа. Рачно изработени и целосно извезени. Стадион пријателски. Земја На Потекло : Индија. Ако барате да го покажете вашиот училишен дух, Овој Нараквица на универзитетот Во Јужна Каролина е совршен за секој фудбалски натпревар, заден дел или спортски настан оваа сезона. Чекор во следната игра На Игри со USC pride со овој Универзитет Во Јужна Каролина Wristlet. Овој Нараквица е изграден за да ја победи конкуренцијата и да го истакне вашиот Дух и стил на Игра. На кој било настан на универзитетот Во Јужна Каролина, можете да изгледате добро и да се чувствувате одлично со Овој USC Нараквица (стил број #USC-WR056-1).

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи