.

.

New
99 Мали Грешки во Шифрата Кригла 11оз

99 Мали Грешки во Шифрата Кригла 11оз

DEN 143.20

Износот
Залиха

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого. Печатени само на најквалитетни чаши. Печатењето никогаш нема да избледи без разлика колку пати ќе се измие. Спакувани и испорачани ОД САД. 100% машина за Миење Садови и микробранова печка безбедно. Испорачано во пакет од стиропор по нарачка за да се осигура дека ќе пристигне совршено. ЗАГАРАНТИРАНО. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Вашето задоволство е 100% загарантирано.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи