.

.

New
На здравје до 40 години и 1 „40 никогаш не изгледаше толку добро“ чаши за роденденска забава, сет од 12, 16oz црно -злато стадион 40 -ти роденденски чаши, совршени за роденд

На здравје до 40 години и 1 „40 никогаш не изгледаше толку добро“ чаши за роденденска забава, сет од 12, 16oz црно -злато стадион

DEN 303.20

Износот
Залиха

Совршено за секоја забава - овие еколошки и БПА бесплатни чаши се совршени за сите возрасти! Тие можат да чуваат алкохоличар или какви било пијалоци! Вашите гости дури можат да ги однесат овие дома како забави за забави!. Стилски дизајн - Нашиот пакет содржи 11 црно -жолти злато 16oz „На здравје до 40 години„ чаши и 1 „40 никогаш не изгледаше толку добро“! Двојно еднострано печатење- Секоја чаша има декоративни чаши „Cheers до 40 години“ или „40 никогаш не изгледаше толку добро“ пишување!. Гаранција за враќање на парите - Ако нашиот производ не ги исполни вашите очекувања, ние сме повеќе од среќни што ви даваме целосна наплата.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи