.

.

New
WSSBK Скалила Степер Мини Степер Внатрешно Скалило Степер Прилагодлив Фитнес Тренер Опрема За Вежбање Чекор Машина

WSSBK Скалила Степер Мини Степер Внатрешно Скалило Степер Прилагодлив Фитнес Тренер Опрема За Вежбање Чекор Машина

DEN 8522.56

Износот
Залиха

Ја имаме оваа педала за аеробик, обезбедувајќи аеробни вежби со низок удар, е корисна за зголемување на силата и подобрување на координацијата. големите педали што не се лизгаат обезбедуваат безбедност. Тренингот на телото може да се спроведе, со цел телиња, бутовите, колковите и задникот, губење на тежината, шпоретот. Во однос на неблагодарна работа, оваа машина за вежбање е полесна и пренослива, лесна за складирање. Едноставно склопување и расклопување, копчето може да се прилагоди за да исполни различни барања, безбедносно оптоварување : 150 КГ, погодно за семејство. Погоден за луѓе од сите возрасти, особено за луѓе со ограничено време за вежбање, лцд дигитален компјутер за обука за следење на вашето темпо, време и калории за да ви помогне секој пат кога ефективно вежбање стампедо. Разновиден, лесен дизајн, лесен за носење.Едноставно склопување и расклопување.Нанесете тренинг за две нозе.Робусна безбедносна рамка и нелизгачки стапала.Опис : Удобна лента за педали за да ги направите нозете на место.Прилагодливо копче, за задоволување на различни потреби.Помогнете да се подобри силата и да се подобри координацијата.Вклучен пакет : 1x вежба за педали (тело).

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи