.

.

New
Нора Подарок 4пакувајте Соларни Надворешни Светла На Отворено,Соларни Патеки, Столна Ламба, Соларни Ѕидни/Оградни Светла,Декор За Двор, Градина, Тревник,Двор,Палуб?

Нора Подарок 4пакувајте Соларни Надворешни Светла На Отворено,Соларни Патеки, Столна Ламба, Соларни Ѕидни/Оградни Светла,Декор

DEN 559.84

Износот
Залиха

ЛЕР објектив. Речиси сите НАШИ НОРА ПОДАРОК осветлувањето користи соларни ќелии за да ја трансформира сончевата светлина во електрична енергија, така што тие нема да ги додадат вашите сметки и нема да користат неуредни кабли и приклучоци. 7-8 часа траење на батеријата секоја вечер.Повеќенаменско Сончево Светло-светлото е дизајнирано за разноврсни решенија за надворешно осветлување, може да биде светло на патеката, надворешно светло за маса,ѕидно светло или светло за земја,погодно за различни локации, вклучувајќи градина,двор,трем,двор,палуба,ѕид,ограда,ветеринари за пешачки патеки. Светлината се одликува со ротирачка глава од 360 степени, овозможувајќи да се прилагоди насоката на светлината за најдобро да одговараат што ви треба ,што го прави дијал за осветлување на одредени области или фрлање светлина во повеќе насоки. Имаме сончево ѕидно светло, сончево светло на патеката, сончево жично светло, соларна столна ламба и фенери. Тие се погодни, убави и енергетски ефикасни, што го прави вашиот живот на отворено прекрасен.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи