.

.

New
Кикц Синтетичка Четка За Бричење, Уметничка Дрвена Четка За Брада, Професионална Алатка За Бричење Во Берберница(22мм луксузен Јазол)

Кикц Синтетичка Четка За Бричење, Уметничка Дрвена Четка За Брада, Професионална Алатка За Бричење Во Берберница(22мм луксузен

DEN 193.44

Износот
Залиха

100% без суровост кон животните-јазолот на четката е синтетички јазол, кој е пријателски за животните, косата е многу мека, користете ја со крем за бричење, масирајте ја брадата и во исто време ве прави целосно Миризливи. Стилски Дизајн - со Висококвалитетна Уметничка Дрвена Рачка, оваа четка доаѓа со фина текстура и стилски дизајн. Ако барате нешто како подарок за татко, брат, момче или сопруг,ова ќе биде идеален избор!. Нежна Ексфолијација-нашата Дрвена Четка чисти длабоки масла за брада и ја отстранува нечистотијата. Ја омекнува брадата, ја прави кожата повлажна и избегнува иритација на брич кога кожата не е доволно влажна. Вистинско Влажно Бричење - нашата супер Густа четка за Коса може да собере огромна количина вода, работи одлично со крем за бричење или сапун за бричење и брзо произведува богата пена, што го олеснува добивањето вистинско мазно лизгање влажно бричење дома или на патување и ви обезбедува најдобро искуство за бричење што може да се замисли. 100% Гаранција За Задоволство-Ако не работи правилно, или не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе го направиме правилно! Ќе добиете поврат или нов бесплатно.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи