.

.

New
Кент БЛК4С Четка За Бричење Со Ултра Мек Сребрен Текст Синтетички Влакна И Црна Смола Рачка СО VSB1 Мала Црна Пластична Четка За Бричење Штанд И SCT2 Супериорни Мажи Маз

Кент БЛК4С Четка За Бричење Со Ултра Мек Сребрен Текст Синтетички Влакна И Црна Смола Рачка СО VSB1 Мала Црна Пластична Четка

DEN 1608.00

Износот
Залиха

Идеална и прифатлива алтернатива за оние кои претпочитаат да не користат природни четки за Бричење со влакна или јазовец и за високо чувствителна кожа. Гордо прикажувајќи Ја Кралската Потерница На Кралицата, Кент продолжува да прави висококвалитетни производи; вклучувајќи четки за коса, чешли, четки за шминка, четки за тело, четки за бричење и четки за облека.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи