.

.

New
Азида „насликано срце“ дрвена четка за коса

Азида „насликано срце“ дрвена четка за коса

DEN 321.44

Износот
Залиха

Рачно изработена четка за коса од природно дрво. Ергономска и мазна завршница за удобен зафат. Ситни и тврди црни пластични иглички. Врежано на грб со уникатен дизајн. Големина : 6см x 22 см. Рачно изработена четка за коса од природно дрво. Ергономска и мазна завршница за удобен зафат. Ситни и тврди црни пластични иглички. Врежано на грб со уникатен дизајн. Големина : 6см x 22 см. Дополнителен додаток за долги влакна дами и нежни, нашите прекрасни четки за коса се направени од природно дрво со мазна завршница за удобен зафат, додека црните пластични иглички се доволно тенок и доволно тврдо за да се задеваат низ тие tangles. Секоја четка за коса е врежана на грб со уникатен дизајн, што го прави одлична идеја за подароци за пријателите или семејството. Големина : Ширина : 60 ​​mmheight : 220mmdepth (вклучувајќи иглички) : 36мм Ве молиме Забележете : Овие четки за коса се завршени со рака, така што секој може да варира малку од фотографијата. Бидејќи тие се направени од природно дрво, бојата и житото исто така може да се разликуваат со тоа што секој од нив е уникатен.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи