.

.

New
Четка за коса со перница од Vipk, пластична шарена црна мачка, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за коса за сува и влажна коса, густа, виткана или испр?

Четка за коса со перница од Vipk, пластична шарена црна мачка, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за коса за

DEN 0.33

Износот
Залиха

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени. Масажа за масажа на воздухот со перничиња со дупки за промовирање на циркулацијата на крвта и ублажување на заморот; Специјални најлонски заби со мазен чешел, ефективни точки за масажа, анти-статични; Кадравата коса не е лесна за јазол. Совршен за мажи, жени и деца со сите типови коса. За секаков вид коса, погодна за сува и влажна коса, густа, кадрава или исправена. Одлично за екстензии на коса и перики. VIPK VIPK се стреми да ги обезбеди најдобрите производи и услуги на клиентите. Нашата крајна мешавина на најубав материјал и супериорна занаетчиство обезбедува елеганција и ви нуди уникатно искуство. Brushивотен менување четка - без оглед на типот на вашата коса! Зошто оваа четка ќе биде последната четка што ја користите : - Погодна за кожа : мрсна, сува, нормална, комбинација, чувствителна - погодна за тон : фер, светлина, средна, маслинка, темна - погодна за фризура : лиснато -грб, кадрава коса , Srtaight Hair, Afro Hair, Pixie Cut 100% гаранција за задоволство во VIPSK, ние се стремиме да ги обезбедиме најдобрите производи и услуги на клиентите. Ние го гарантираме вашето 100% задоволство! Ако во рок од 30 дена не сте 100% задоволни, вратете го вашиот производ за целосна наплата! Нема поставени прашања! Нема кавга!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи