.

.

New
Lawaia силиконска чаша четка чаша чистач за чистење кујна алатка за чистење долга рачка пијалок вино со шише чаша чаша чиста четка за чистење

Lawaia силиконска чаша четка чаша чистач за чистење кујна алатка за чистење долга рачка пијалок вино со шише чаша чаша чиста

DEN 2.33

Износот
Залиха

Повеќе нема да се грижите за миризливите сунѓерски влакна, може да ги замени сите четки за шише во вашиот дом. Трајни и практични - влакната на грубите четки за шише секогаш ја одржуваат својата форма. Користете ја силиконската четка за да ги задржите садовите, шишињата, спортските шишиња, шишињата за бебиња, инфузерите, колбите, термозите, цевките, пумпите за градите, кујнските уреди и многу повеќе, санитарните чисти. Подобра четка за вас - нашата четка за чистење четки за шише силиконски шише ги одвраќа непријатните мириси, дамки, - за разлика од сунѓер и најлонски четки - спречување на незгодни дамки што се создаваат што е поздраво за вашето семејство. Повеќе нема да се грижите за миризливите сунѓерски влакна, може да ги замени сите четки за шише во вашиот дом. Користете ја силиконската четка за да ги задржите садовите, шишињата, спортските шишиња, шишињата за бебиња, инфузерите, колбите, термозите, цевките, пумпите за градите, кујнските уреди и многу повеќе, санитарните чисти. Пакетот вклучува : 1 x четка за чистење. Трајни и практични - влакната на грубите четки за шише секогаш ја одржуваат својата форма. Повеќенаменски алатки за чистење - четката за чистење на силиконски шише е дизајнирана да стигне надолу во секој агол на шишињата за правилно да ги исчисти со чистење на остатоци. Широко се користи во чаши за кафе, шишиња за бебиња, прибор за јадење, чаши за чај, шишиња со вода, итн. Но, победи во шишиња со пиво/вино.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи