.

.

New
Розикло Меур Слајдови За Жени И Мажи, Унисекс Масажа Меур Папучи, Голф Топката Слајдови Со Шарм, Не-Лизга Супер Мека Дома Куќа Туш Влечки Бања Облак Перница Влечки С?

Розикло Меур Слајдови За Жени И Мажи, Унисекс Масажа Меур Папучи, Голф Топката Слајдови Со Шарм, Не-Лизга Супер Мека Дома Куќа

DEN 1.67

Износот
Залиха

€Издржлив и Нелизгачки q : ГУМЕНИТЕ стапала ЕВА, додека постигнуваат флексибилност без губење на моќта, можат добро да ја фатат земјата за да постигнат ефекти што не се лизгаат и отпорни на абење; спортските влечки со текстурирани стапала помагаат да се спречи лизгање. Петицата мери приближно 2 сантиметри. Етилен Винил ацетат единствен. Носете ги 12 + часа без да имате непријатност. ●Повеќе Мода И Кул● : Специјална кул форма, повеќе опции за боја, дизајнерска инспирација на овој слајдови со меурчиња дизајниран е да ги имитира Лизгалките Во форма На Личи дозволете да блеснете во толпата!Ова е нов кул тренд. Секое место што ви треба, само ставете ја ладната Слајд Сандала, Не Само Удобна,туку и кул и мода. 1 : Ergономски Дизајн. 6 : Водоотпорен И Перат. €onomономски Дизајн Q : овие меки слајдови имаат мазна, мека тркалезна обвивка на прстите што го намалува притисокот додека одите и стоите, опуштајќи ги стапалата и правејќи ги совршени за носење после тренинг. Уживајте во бескрајната удобност за вашите стапала. €Добар Материјал Q : еколошки ева материјал, лесен и издржлив.Поудобно за носење. 5 : Повеќе Мода и Кул.аголот на монтирање го балансира притисокот, ergономскиот дизајн. 3 : Брзо Сушење. Слајдовите Со Меурчиња За Масажа се меки, дебели и удобни за ублажување на болката во стапалото и зглобовите.Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. ®Широко Прилики : Смешниот костум За Влечки Со Меурчиња За Летна морска плажа, базен, Внатрешна и надворешна Куќа, пешачење, Патување, Туширање, внатрешен под итн.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи