.

.

New
ДУС салата супа од отпорност на гребење, сад за гребење, 54 мл големи кружни керамички житни тестенини за сервирање на садови, големи порцелански микробранови чинии

ДУС салата супа од отпорност на гребење, сад за гребење, 54 мл големи кружни керамички житни тестенини за сервирање на садови,

DEN 0.33

Износот
Залиха

Значи, ние цврсто веруваме дека нашиот тим е уникатен и силен, исто како и нашите производи, кои имаат уникатни рачни техники на производство, висок квалитет и извонредни бои на пазарот. За микробранова и безбедна мијалник : овие чинии се изработени од издржлива почва калцинирани на високи температури, висококвалитетно без олово, здрава керамика, отпорна на пукнатина, погодни за високи температури и безбедни за микробранова печка и употреба на рерна. Ние сме група млади луѓе кои се страствени и упорни во иновациите и продолжуваме да мелеме напред на патот на создавање. Се надеваме дека ви се допаѓаат ДУС и ДУС -производи кои се различни. Супер голема отпорност на гребење повеќенаменски сад : Одлична употреба за фо, супа, чорба од говедско месо, влез, тестенини, рамен, глупак, сладолед, голема салата и многу повеќе. Уникатниот квалитет, комбинацијата на бои и стилот ги прави овие чинии да се истакнуваат од другите прибор за јадење. Имаше премногу предизвици и сомнежи на патот.Супер голема отпорност на гребење повеќенаменски сад : Одлична употреба за фо, супа, чорба од говедско месо, влез, тестенини, рамен, глупак, сладолед, голема салата и многу повеќе. Длабоко се чувствуваме дека сме како прашина, така што го именуваа Дус, прашината треба да претрпи постојано калење и реорганизација за да стане кал, а потоа и фалсификување и обработка, и на крајот може да се сублимира на жад како керамика. За микробранова и безбедна мијалник : овие чинии се изработени од издржлива почва калцинирани на високи температури, висококвалитетно без олово, здрава керамика, отпорна на пукнатина, погодни за високи температури и безбедни за микробранова печка и употреба на рерна.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи