.

.

New
Брзо поврзување градинарско црево 40 парчиња градинарска градинарска вода конектори 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм 14мм 16мм ПВЦ Брз притисок во конектори

Брзо поврзување градинарско црево 40 парчиња градинарска градинарска вода конектори 4мм 6мм 8мм 10мм 12мм 14мм 16мм ПВЦ Брз

DEN 455.84

Износот
Залиха

Име на производот : ПВЦ конектор за брз пристап. Специјалниот дизајн на конекторот за заклучување на лизгање за да го направи поудобен и заштеда на работна сила за исклучување. Брза инсталација, едноставна и флексибилна, заштеда на простор. Ви благодарам!. Специјалниот дизајн на конекторот за заклучување на лизгање за да го направи поудобен и заштеда на работна сила за исклучување.3 MPa Operation Опсег на температура : 0 ~ 60 ° Капликабилно црево : Најлон/PU Tube Features : Слики за заклучување на лизгање Брзо заклучување на пакетот Вклучи : 40 парчиња X PVC Брз пристап TEE конектор (тип како што изберете) Забелешка е рачно мерење, може да има грешка од 1-2мм. Лесно за поврзување и исклучување. Брза инсталација, едноставна и флексибилна, заштеда на простор. Дури и по инсталацијата, насоката на цевки може да се промени слободно. Комплетите за брза врска можат да заштедат многу време. Име на производот : ПВЦ конектор за брз пристап. ДЕСПЦЕНЦИЈА : Брза инсталација, едноставна и флексибилна, заштеда на простор. Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градинарски додатоци и цевки за вода. Дури и по инсталацијата, насоката на цевки може да се промени слободно. Специјалниот дизајн на конекторот за заклучување на лизгање до make it more convenient and labor saving for disconnection. Адаптерот обезбедува тесна, безбедна вклопување и без истекување. Лесно за поврзување и исклучување. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи