.

.

New
Тркалезна Рачка Игла Датотека, Швајцарија,

Тркалезна Рачка Игла Датотека, Швајцарија,

DEN 1187.20

Износот
Залиха

● Тркалезна Рачка Игла Датотека, Швајцарија,. ③ Форма На Профил : Правоаголна. € Должина : 5 1/2 во. Завршна Обработка : Природно. € Шема : Швајцарски. ● Тркалезна Рачка Игла Датотека, Швајцарија,. ③ Форма На Профил : Правоаголна. € Должина : 5 1/2 во. Завршна Обработка : Природно. € Шема : Швајцарски. 83506000 Игла Датотека, Материјал Апликации Алуминиум, Месинг, Бронза, Челик, Калај, Датотека Грубост Непречено Намалување, Датотека Стил Швајцарски Шема Датотека, Тип На Датотека Игла Датотека, Профилот Форма Правоаголни, Лице Сече Стил Еден-Намалување, Работ Сече Стил Безбедно, Должина На Датотеката без Танг 5 1/2 во, Дебелина 3/64 во, Ширина На Датотеката 11/16 во, Број На Намалување На Рабовите 4, Ригидност цврста, завршна обработка На телото На датотеката Природна, Кутија Од Типот На Контејнер, Карактеристиките Обезбедуваат Одлични Работни Способности За Детали, Завршна Обработка Број 2, Должина На Рачката 5 1/2 Инчи, Изолирано Бр.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи