.

.

New
Гемред Дигитални Длабочина Мерач Висина Мерач За Рутер Табела

Гемред Дигитални Длабочина Мерач Висина Мерач За Рутер Табела

DEN 1.00

Износот
Залиха

Хоризонтална Резолуција : 0,05 мм (0,002"); Точност : 0,1 мм (0,004"). Режим на две мерења : релативно и апсолутно мерење. Три мерни единици : во/мм/дропка(покажува само дропка кога бројот ИМА еквивалентна дропка). Завртка за заклучување : лесно пренесувајте мерење. Вклучена батерија.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи