.

.

New
Распространетата тапа за бања, Руиши Две рачки 3 дупки мијалник за бања со склопување на мозоци и црева за снабдување, четкано злато

Распространетата тапа за бања, Руиши Две рачки 3 дупки мијалник за бања со склопување на мозоци и црева за снабдување, четкано

DEN 1.00

Износот
Залиха

Specification : Type : Bathroom Sink Faucet Finished : Brushed Gold (resists water spots and fingerprints) Main Body Material : High-Quality Solid Brass Material (ensures sturdy in structure and durable) Valve : Ceramic Disc Cartridge (long-lasting leak-free use, Тестирани 500000 циклуси) Содржина на пакет : Тапа за бања Тело 2 линии за водоснабдување (топло и ладно) Брзо поврзување на цревото за прицврстување на цревото, прелевање на одвод 3/8 "женска нишка за компресија 2 адаптери се претвораат во 1/2" тефлон лента за миење садови за затегнување на мијалник за затегнување Карактеристики за инструкции за инсталација на завртки : ★ Дизајн на двојна рачка : Две рачки со рачки е разноврсна опција достапна во традиционални или современи стилови, а посебната контрола исто така ве прави полесно да ја контролирате температурата на водата. ★ Висок квалитет на млазницата ABS : Нема тврда вода и скала, лесна за чистење, меко на допир, филтрирање на нечистотии. ★ Аериран поток : Обезбедете непречен проток без прскање за секојдневно чистење ★ лесно чистење : Со чисти линии што течат, нема многу мртви краеви, кои го олеснуваат дневното чистење - лесно се инсталира : Растојанието за инсталација може да се прилагоди на барањата за слив. Поврзете ја конструкцијата без клуч ★ Прелевање на прелевање на одвод : Премиум материјал од месинг, без истекување на вода и лесна, лесна за инсталирање, вклопување за повеќето керамички мијалник со прелив. ★ FIT FOR за различни системи : G1/2 конектор & G3/8 адаптери, за најразлични конектор за бања.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи