.

.

New
Американски Спортски Градник Женски Бикини Мал Свеж Костим За Капење Женско Чувство За Поделен Дводелен Костим За Капење Женски Костим За Капење

Американски Спортски Градник Женски Бикини Мал Свеж Костим За Капење Женско Чувство За Поделен Дводелен Костим За Капење Женски

DEN 170.56

Износот
Залиха

100% Полиестер. Произведено ВО САД и Увезено. Затворање на копчето. 7-15 дена испорака. Страничен Костим За Капење Со Специјална Вратоврска И Шорцеви За Момчиња Обезбедува Покриеност За Жените. Преферирана Ткаенина, пријателска за Кожата и Дише, Ја Штити Нежната Кожа, Подлогата Што Се Одвојува Ги Турка Градниците Нагоре и Прилагодливите Ремени за Рамо за да Ви Обезбедат Соодветна Поддршка. Вграден Безжичен И Отстранлив Поместен Градник За Да Избегнете Срам, Релаксација и Фитнес. Женски бикини : Во Топол Летен Ден, Женското Бикини Е Вашето Задолжително. Костумите За Бикини Со Мазна Ткаенина Се Многу Еластични, Удобни И Издржливи, Што Ве Прави Да Изгледате Неверојатно На Одмор На Плажа, Базени, Хавајски, Меден Месец И Хавајски Итн. Прерамки Блузи За Бикини, Тесни Врски Одзади, Секси Триаголни Ребрести Бикини Фустани. Страна Вратоврска Бикини Дното, Г-стринг Костим за Капење. Американски Спортски Градник Женски Бикини Мал Свеж Костим За Капење Женско Чувство За Поделен Дводелен Костим За Капење Женски Костим За Капењематеријал : Полиестерска Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи