.

.

New
ИГ - 1 С09201 Супер Кобалт Т15 Лопата Вежба Вметнете, Хардслик Финиш, 3/16 Дебелина, 31/32 Вметнете

ИГ - 1 С09201 Супер Кобалт Т15 Лопата Вежба Вметнете, Хардслик Финиш, 3/16 Дебелина, 31/32 Вметнете

DEN 2.33

Износот
Залиха

Зголемете ја отпорноста на абење над М4. За употреба во среден јаглероден челик до легури со висока температура над 280 Бринел. Најдобро функционира во крути поставувања. Земја на потекло : Република Кореја (Јужна Кореја). Глобален лидер ВО алатките ЗА сечење, YG-1 обезбедува мелници со високи перформанси, вежби, славини и ротирачки алатки повеќе од 20 години. Искористувањето на натпреварувачкиот дух и вертикалната интеграција ни овозможува да обезбедиме највисок квалитет по најдобра цена. Ова е причината зошто велиме Дека ако НЕ Е YG-1, тоа не е совршено!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи