.

.

New
Замена на екранот Gbole 13.3 LCD LAPT LED дисплеј Дигитализатор Панел Компатибилен со LTM13C403 1024X768

Замена на екранот Gbole 13.3 LCD LAPT LED дисплеј Дигитализатор Панел Компатибилен со LTM13C403 1024X768

DEN 1.00

Износот
Залиха

Компатибилен со LTM13 C403 LCD LED екран на дисплеј за дигитализатор за дигитализатор. Ви благодарам ? Искрено?. Избегнувајте загуби предизвикани од погрешно набавка. Ако не знаете како да го потврдите моделот на лаптоп или моделот на екранот, можете да контактирате со услугата за клиенти на Gbole и ние сме среќни што ќе ви помогнеме. Ако не знаете дали производот што го купивте е точен, можете да ја контактирате нашата услуга за клиенти на Gbole. Водич за набавка Пред купување, треба да го проверите компјутерскиот модел на дното на вашиот лаптоп за да видите дали е во согласност со насловот на врската до купениот производ. Нашите производи се тестирани за да се осигурат дека тие се сигурни и стабилни по квалитет пред да бидат доставени до клиентите, како и добра услуга по продажбата. Или, дајте ни ја сликата на моделот на машината и сликата на екранот на дното на оригиналната тетратка. Избегнувајте набавка на грешки.Компатибилен со LTM13 C403 LCD LED екран на дисплеј за дигитализатор за дигитализатор. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти на Gbole.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи