.

.

New
Жолто розово црвено цвеќе пеперутки 2 парчиња прилагодливи буфни капи со копчиња и капачиња за вратоврска на главата за џемпери од лента за џемпери

Жолто розово црвено цвеќе пеперутки 2 парчиња прилагодливи буфни капи со копчиња и капачиња за вратоврска на главата за џемпери

DEN 271.68

Износот
Залиха

[Премиум материјал и прилагодување] 100% полиестер со висок степен, лесен, удобно и дишење. Дајте им на капи нежното истегнување откако ќе се измијат за да ги вратат во форма, да можат да се суваат, пакет за белило, вклучувајќи : 2 x работно капаче. Features : Adorable ponytail working hat with ribbon ties and buttons on both sides Built-in sweatband across the front end, keeps your forehead dry and comfortable The ponytail pouch accommodates your long hair very nicely Care Instructions : Can be machine washed and hand washed, we Општо препорачајте миење на рацете во ладна вода, миењето во топла или топла вода може да предизвика намалување и губење на вибрацијата на бојата. Еластичниот опсег на задната страна обезбедува дополнителна стабилност за да ја задржите косата на место и да не ве натера да се чувствувате какви било непријатност дури и е затегната. Една големина може да одговара на најтрулата и долгата коса. Затворање на влечење.100% полиестер. Капакот може да го задржи челото чисто и суво после долго време. [Цврсто сечење и шиење] Оваа работна капа е тотално рачно изработена, фини детали и занаетчиство, бод е фиксиран и еднократно по повторено миење. Машинско миење. Буфантните капачиња имаат еластизиран опсег и врски во задниот дел што можат да се носат на два начина : врзани лабаво во грб или врзани во конска опашка. [Влага за губење на влагата] Надградена мека џемпери со третман на влага за влага, брзо суво, одржувајте свежо додека работите напорно, што може брзо да ги апсорбира сите потење и да нема повеќе капки од пот во очите кога го носите капачето. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите од страните за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи