.

.

New
Функо Поп! Филмови: Хари Потер - Седрик Диггори, повеќебојни, стандард

Функо Поп! Филмови: Хари Потер - Седрик Диггори, повеќебојни, стандард

DEN 2.67

Износот
Залиха

100% памук. Од Хари Потер, Седрик Диггори (Јуле), како стилизиран поп винил од Функо!. Стилизирани колекционерски штандови високи 3 ¾ инчи, совршени за секој обожавател на Хари Потер!. Соберете и прикажете ги сите поп Хари Потер! Винил!. Тежина на пакет : 0,134 килограми. 100% памук. Од Хари Потер, Седрик Диггори (Јуле), како стилизиран поп винил од Функо!. Стилизирани колекционерски штандови високи 3 ¾ инчи, совршени за секој обожавател на Хари Потер!. Соберете и прикажете ги сите поп Хари Потер! Винил!. Тежина на пакет : 0,134 килограми. Од Хари Потер, Седрик Диггори (Јуле), како стилизиран поп винил од Функо! Сликата стои 3 3/4 инчи и доаѓа во полето за приказ на прозорецот. Проверете ги другите фигури на Хари Потер од Функо! Соберете ги сите!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи