.

.

New
Кабинетот Алатка Шини Мазна Хардвер Мека Затвори Шкаф Тампон Додатоци Со Амортизери Нерѓосувачки Челик Фиока Слајд Три Дел -

Кабинетот Алатка Шини Мазна Хардвер Мека Затвори Шкаф Тампон Додатоци Со Амортизери Нерѓосувачки Челик Фиока Слајд Три Дел -

DEN 1174.40

Износот
Залиха

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Пакетот Вклучува : 2 парчиња х фиока слајд 1pc x завртки Пакет Белешки : Транзиција : 1cm=10mm=0,39 инчи 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.Целосните слајдови на фиоките за продолжување помагаат да се отвори или затвори фиоката тивко и тивко. Благодарам! 2.админ сметководство=228509488. Благодарам! 2. Изработен од нерѓосувачки челик, кој има висока јачина и отпорност на абење, не е лесен за деформација и издржлив за употреба.Спецификации : тип На Ставка : слајдматеријал за фиоки : нерѓосувачки челик боја : сребрена големина : околу 30см, околу 45цмпакетот вклучува : 2 парчиња слајд за фиоки 1пц х завртки пакетни белешки : Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи 1.Двојна цврста челична топка, цртање мазна, силна рамнотежа, амортизација тампон, полека затворена, за да се постигне нем ефект.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи