.

.

New
Гале Сајерс потпишан Чикаго мечки 16x20 Фото прилагодено Мет - Штајнер Холограм #025510 - Автограмирани НФЛ фотографии

Гале Сајерс потпишан Чикаго мечки 16x20 Фото прилагодено Мет - Штајнер Холограм 025510 - Автограмирани НФЛ фотографии

DEN 3.00

Износот
Залиха

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НФЛ. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фотографии од НФЛ. Гејл Сајерс беше, е и секогаш ќе остане легенда на Чикаго мечки. И покрај кариерата, кратка со повреди на коленото, theвездата трчаше назад собрани 9.435 јарди, 4.935 од нив брзаа, и постигна 336 поени. Тој ги освои почестите на дебитантот на годината во 1965 година, одигра во четири Про Боулс и беше запишан во Домот на славните во 1977 година. Гејл Сајерс ја автограмираше оваа фотографија на Чикаго мечки 16х20, што е обичај за целокупната големина 20x24. Штајнер Спорт Холограм #025510 и Sports Sports Sports сертификат за автентичност Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија на Гејл Сајерс. Меморијалии на Чикаго мечки.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи