.

.

New
Нуобести Приватна Капа Пиратска Капа Партија Косплеј Реквизити за Маскарада За Ноќта на Вештерките 2 парчиња

Нуобести Приватна Капа Пиратска Капа Партија Косплеј Реквизити за Маскарада За Ноќта на Вештерките 2 парчиња

DEN 315.20

Износот
Залиха

Ова е дефинитивно совршен подарок, без разлика дали е за пријател, љубовник, семејство или соученик. Тоа ќе ве направи во фокусот на публиката во секоја пригода. Не се чувствувате непријатно и врзано кога го носите. кул, класичен и моден. Носењето на оваа капа за пиратски забави помага да се забавувате на избраниот настан. Опис Сакате да бидете или смешни во косплеј забава или изведба? Оваа пиратска капа е добар избор. Дизајнот на пиратски и череп ве прави кул. Пиратски капи со ткаенина, сите се и безбедни. Не се чувствувате непријатно и врзано кога ги носите. Тоа ќе ви помогне да се истакнете на забавата! Бидете прекрасни со оваа кул, класична и фенси капа. Карактеристики-Боја : Црвена, Црна, Бела. - Материјал : Ткаенина. - Големина на пакетот : Околу 28х25х3см/ 11. 02х9. 84х1. 18 инчи. - Носењето на оваа капа за пиратски забави помага да се забавувате на избраниот настан. - кул, класичен и моден. - Ова е дефинитивно совршен подарок, без разлика дали е за пријател, љубовник, семејство или соученик. - Тоа ќе ве направи во фокусот на публиката во секоја пригода . - Не се чувствувате непријатно и врзано кога го носите.- Боја : Црна.- Големина : 48* 19* 2см. Пакет Вклучувајќи 2 х шапка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи