.

.

New
Минијатурна Шнауцерска Шема Божиќна Капа Персонализирана Капа На Дедо Мраз Смешни Божиќни Украси

Минијатурна Шнауцерска Шема Божиќна Капа Персонализирана Капа На Дедо Мраз Смешни Божиќни Украси

DEN 0.33

Износот
Залиха

Висококвалитетен полиестер. Дедо мраз капи доаѓаат во две големини, возрасни и деца. Големината на детето е : 14,1 Ч*10,7 Инчи. Супер мека површина и постава, нема да исчезнат, заштитете ја главата и косата, задоволете го вашето семејство да го користите На Божиќ. Карактеристичната Божиќна капа може да ве натера да се издвоите од Другите Во Божиќ, а модерната шема може да ви донесе повеќе очи и да донесе топла атмосфера Во Божиќ. Среќен Божиќ за вас!. Божиќните капи се божиќни задолжителни за сите И прават одлични подароци за пријателите и семејството. Капите на дедо мраз носат добра атмосфера На Божиќ, капите На Дедо мраз се погодни За Божиќ, Божиќна косплеј, забави, Нови Години итн. Ако имате какви било прашања во врска со Нашите Божиќни капи, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи