.

.

New
Ајкула 422 Позитивен Гребло Држач За Десна Рака

Ајкула 422 Позитивен Гребло Држач За Десна Рака

DEN 774.56

Износот
Залиха

Позитивни гребло алатка носителот алатка. Десна рака. Лесен за употреба. Квалитетен материјал. Издржлив и долготраен. Опис на производот ние сме добавувач/производител на Автомобилскиот Резервен Пазар од 1983 година. Нашите производи се дизајнирани имајќи го предвид професионалниот механичар, техничар, заварувач или фабрикатор. Сите наши производи се произведени за професионална или производствена употреба; и многу се направени во нашиот сопствен објект Во Рокфорд, мн. Од Производителот, Сопствениците На Алатки За Ајкули гарантирано ќе работат исто толку добро како и СЕКОЈ Сопственик на Алатки ОЕМ. Направени според строгите стандарди, ние нудиме алтернатива НА ОЕМ без прекумерни трошоци. Користете на сите горенаведени стругови. Користи 408 / 409 бита. Оем # : Ајкула 422, РЕЛС 45015.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи