.

.

New
Групата Хилман 58439 прецизно лежиште на топката .625 се носи со 1.375 надворешен дијаметар, 2-пакет

Групата Хилман 58439 прецизно лежиште на топката .625 се носи со 1.375 надворешен дијаметар, 2-пакет

DEN 463.52

Износот
Залиха

Земја на потекло : Соединетите држави. Должина на пакетот : 4.0 ". Ширина на пакетот : 2,7". Висина на пакетот : 1.4 ". Опис на производот Прецизните лежишта на топката се користат за апликации со голема прецизност на најразлични пазари, вклучувајќи машински алати и општа индустрија. Користете топки за одржување на одвојувањето помеѓу подвижните делови на лежиштето. Од производителот прецизни лежишта на топката се користат за апликации со голема прецизност на различни пазари, вклучувајќи машински алати и општа индустрија. Користете топки за одржување на раздвојувањето помеѓу подвижните делови на лежиштето.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи