.

.

New
12 Парчиња Шарени Хартиени Фенери Тркалезни Хартиени Фенери Украсни Топчести Фенери Светилки За Свадби, Родендени, Забави И Настани, 4 Големини од 4, 6, 8, 10 Инчи

12 Парчиња Шарени Хартиени Фенери Тркалезни Хартиени Фенери Украсни Топчести Фенери Светилки За Свадби, Родендени, Забави И

DEN 2.00

Износот
Залиха

Широк спектар на примена : овие топчести фенери се многу погодни за свадба, туш за бебиња, роденден, скара, прослава, внатрешна декорација, Кинеска Нова година и други тематски забави; исто така, можете да ги користите овие украсни висечки фенери за украсување на домот цела година за да додадете боја и осветленост на вашите забави на отворено и во затворен простор. Квалитетен материјал : овие украсни хартиени фенери се изработени од цврста квалитетна хартија и метален држач, кои се цврсти и лесни за складирање и употреба постојано; можете да се повикате на чекорите за инсталација на сликата за да можете лесно да ги соберете овие топчести фенери и ве молиме држете се подалеку од оган бидејќи главниот материјал на овие фенери е хартија. Класично совпаѓање на боите : ќе добиете вкупно 12 Кинески хартиени фенери, кои вклучуваат црвена, бела и црна, а има 3 за секоја боја и четири големини, 10 см / 4 инчи, 15 см / 6 инчи, 20 см/ 9 инчи, 25 см / 10 инчи; ова е многу класична комбинација на бои и големината е веројатна, и овој вид на виси хартија фенер е добар избор за домашен декор. Лесен за инсталирање : само го отворате и го поддржувате надворешниот слој хартија со метален држач, тогаш ќе добиете кружен Јапонски хартиен фенер; Покрај тоа, секој издржлив хартиен фенер има кука за закачување на жицата, па затоа е многу погодно да го закачите на таванот, масата, столот или каде сакате. да ги зголемите вашите personal стилови; покрај тоа, можете да вметнете и мини ЛЕД светла во хартиениот фенер за да создадете добра атмосфера за забава.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи