.

.

New
Зелени карирани хеланки за жени тартан шема печати средно издигнување на женските панталони

Зелени карирани хеланки за жени тартан шема печати средно издигнување на женските панталони

DEN 1.00

Износот
Залиха

Одлични панталони за вежбање за жени. ✅ Одлично вклопување - дизајнирано да се вклопи цврсто на вашето тело, нашата мешавина од ткаенини ви овозможува широк спектар на движење. (Ве молиме, погледнете ја последната слика за упатството за големина).82% полиестер, 18% спандекс. Со четиринасочно истегнување испреплетени истегнување на ткаенината, флексибилно и се обновува и на крстот и на должина зрна. Ништо освен вистинското ниво на компресија, без ограничување на движењето. Се сечеме, шиеме и печатиме додека се стремиме кон висок квалитет и удобност. Сите дизајни се во куќата кои обезбедуваат шарени, уникатни и живописни графички дизајни. 5'7 ", 24" половината, 34 "колк, 31,5" биста. ✅ Не гледајте преку - сите наши не гледаат преку хеланки за жени се доказ за длабоки сквоти.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи